Népszavazást kezdeményez a Fidesz-KDNP frakció a Gyurcsány-csomag
bevezetésével kapcsolatban. A szavazók hét témában fejthetnék ki véleményüket: a
tandíj és a vizitdíj bevezetése, a kórházak privatizációja, a gyógyszerek
kizárólagos gyógyszertári árusítása, a nyugdíjasok munkavállalása, a családi
gazdálkodók elovásárlási joga, illetve a miniszterelnök és a kormány tagjainak
speciális, objektív felelossége szerepel a kérdések között.