3 milliárd forintot vitt el az ár
Az árvíz elleni védekezés eddig 3 milliárd forintba került - nyilatkozta
Persányi Miklós környezetvédelmi és vízügyi miniszter. Az ország folyóin
levonuló árhullámok biztonságos levezetésére naponta 200 millió forintot kell
költeni. Varga Miklós, a Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium helyettes
államtitkára szerint az árhullámok legkorábban egy hónap múlva hagyják el az
országot.