Vissza a tartalomjegyzékhez


3 milliárd forintot vitt el az ár

Az árvíz elleni védekezés eddig 3 milliárd forintba került - nyilatkozta Persányi Miklós környezetvédelmi és vízügyi miniszter. Az ország folyóin levonuló árhullámok biztonságos levezetésére naponta 200 millió forintot kell költeni. Varga Miklós, a Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium helyettes államtitkára szerint az árhullámok legkorábban egy hónap múlva hagyják el az országot.